27 listopada nastąpiło uroczyste rozstrzygnięcie gminnego konkursu plastycznego "Pluszowy Miś".

 W sumie do naszego przedszkola wpłynęło 58 prac ze szkół i przedszkoli naszej gminy. Serdecznie gratulujemy laureatom i dziękujemy sponsorom nagród: Gminie Przodkowo i Bibliotece Publicznej za okazaną pomoc. Oto wyniki konkursu: W kategorii dzieci 3-letnich I miejsce przyznano Antoninie Groth, II miejsce Julii Jakubowskiej, III m. Wiktorii Cyrzan i Marii Jung oraz wyróżnienie dla Filipa Cymanowskiego z Przedszkola Samorządowego w Przodkowie. W kategorii dzieci 4-letnich I miejsce zajęła Marcelina Oczk (SP Pomieczyno), II m. Kamil Koszałka (SP Pomieczyno), III m. Agata Hinca (SP Wilanowo), III m. Dorota Krefta (Przedszkole Niepuliczne Happy Children). Wyróżnienia przyznano Dawidowi Głowienka, Jagodzie Krenc, Bartoszowi Siebert, Mateuszowi Tomczyk (Przedszkole Samorządowe w Przodkowie) i Ksaweremu Hopa (SP Pomieczyno). W kategorii dzieci 5-letnich I m. zdobył Adam Zaborowski (Przedszkole Samorządowe w Przodkowie), II m. Julita Dampc (SP Wilanowo), II m. Nadia Wawryniuk (SP Przodkowo), III m. Michalina Pettke (Przedszkole Samorządowe w Przodkowie), Malwina Orłowska (Przedszkole Samorządowe w Przodkowie), Amelia Bąk (SP Wilanowo), Mateusz Prabucki (SP Pomieczyno) oraz Paulina Formella (SP Pomieczyno).